Bekçi Kabini

Bekçi Kabini üretiminde, Safter Mobo markası ile Türkiye’de ve Dünya’nın pek çok ülkesinde kullanılmakta olan modüler kabinler kullanışlı ve ekonomiktir. Safter Mobo Bekçi Kabinleri ihtiyaca ve amaca en uygun kullanım şartlarını sağlayacak kabin sistemini oluşturmak amacı ile geliştirilmiş ve ileri bir tasarım anlayışının ürünüdür. Bu sistemde standart panel alternatiflerinin değişik biçimlerde ve değişik planlarda tekrarlanarak kullanılması ile amaca en uygun yapıda ve planda ‘’demontabl’’ kapalı alanlar elde edilir. 

Bekçi Kabinleri; otopark giriş/çıkışları, fabrika/okul/işyeri girişleri, şantiye binası, köprü/otoyol/iskele/liman/benzin istasyonu, çay bahçesi, mini banka, mini ptt, change büroları, lostra yeri, polis/bekçi/askeri inzibat kulübesi, banka/elçilik güvenlik barınağı, vinç/kantar operatör ofisi, tatil evi, karayolu/orman/dağ barınakları, askeri amaçlı barınaklar, telefon santralleri, hava limanı kontrol birimleri, gümrük ve kargo kullanımları, resepsiyon ofisi, fuar/park/plaj giriş/çıkışları, telefon görüşme odaları, turizm danışma birimleri, sağlık kontrol noktası olarak kullanılmaktadır.

FAYDALARI

Değişik Amaçlara Uyarlanabilirlik: Farklı panel tipleri ile amaca en uygun ve en ekonomik kabin yapısı elde edilir.

Nakliye ve Depolanma Kolaylığı:  Demonte edilebildiğinden uzun mesafeli taşımalarda, ya da kullanılmadığı zamanlarda depolamada sorun yaratmaz.

Çevre ile Uyumluluk: Üstün dekoratif görünümü sayesinde bulunduğu çevreye güzellik ve değer katar.

Antikorozif Özellik: Paneller cam elyaf takviyeli polyesterden yapılmış olduğu için antikorozif özelliğe sahiptir;yıkanabilir. Kolay temizlenir, pislik barındırmaz.

Hafiflik ve sağlamlık: Modüler kabin sistemini oluşturan paneller gerek yapımında kullanılan malzemelerden ve gerek sandviç yapısından ötürü sağlam, fakat hafiftir.

Güvenlik Kabini        

Mobo Kabin               

Wc – Duş Kabinleri   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir