Hakkımızda

Fiberglass-kompozit CTP(Cam Elyaf Takviyeli) ürünler alaninda 1976 dan beri yaklasik 40 yillik bir geçmise imza atan SAFTER, 1992 yilindan beri Tescilli olarak Sisecam markasi olan MOBO ismi altinda üretim ve satis yapmaktadir. Ve sektörün duayenidir. Ürünün safter markali olmasi deger katar. Kartal E5 köprü yan yol üzerindeki showroom Safter duragi seklinde bilinmektedir.

Tüm yurtiçi ve 40 ülkeye sürekli ihracat yapmaktadir. Montajli veya Demontabl seklinde sevkiyatlar yapilmakta olup, montaj kolayligi mevcuttur. Tüm ürünlerini yüksek kalite standartlarinda üreterek yurt içi ve yurt disinda gururla satisa sunmaktadir.

Kullanilan malzemelerin yüksek kalitesi sayesinde, tüm ürünlerimiz, kullanim alanlarinda olabilecek çevre etkilerine karsi son derece dayanikli olarak kullanima sunulmaktadir. Üretimini yapmis oldugumuz ürünler paslanmaz, çürümez, akmaz, kokmaz, kolay tasinir, demontabl ve farkli kullanim olanaklari sunmaktadir.

Yurtiçi ve yurtdisinda çok sayida yetkili bayiligi olan firmamiz, yapmis oldugu ar-ge çalismalari ile her geçen gün, siz degerli müsterilerimize daha iyi hizmet vermeyi misyonu olarak benimsemistir.

Wc”ler, duslar, soyunma-giyinme kabinleri, santiye binalari, ofisler, bürolar, kampingler, dag evleri, yayla evleri, yazliklar, güvenlik kulübeleri, zirhli kabinler, kursungeçirmez kabinler vs… olarak kullanilmaktadir.

Ileri teknoloji, estetik görünüs ve modern tasarimlarimiz ile tüm ürünlerimizi SAFTER güvencesi altinda sektörümüzde oldukça önemli bir yer edinmis bulunmaktayiz. Fiberglass ürünler alaninda sürekli kendini gelistirmekte ve yenilemekte olan firmamiz sektörün öncülügünü, yapmis oldugu ve yapacagi çalismalari ile sürdürmeyi ve yurt içi-yurt disi pazarlarda en üstün kalitede ürünü en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmek amacindadir.

Ayrica üretim segmentinde konteyner, prefabrike yapilar, fugali özel güvenlik kulübeleri ve su depolari nin üretimini ve satisini da pazarlamaktadir.

Çayir ova da 8.000 m2 kapali, 12.000m2 açik alanda imalatini yapmakta oldugumuz ürünlerimizde hedef hizli seri üretim ve kalitedir. Aylik üretim kapasitemiz 300 adet muhtelif ölçülerde Mobo kabinlerdir.

Çayir ova daki fabrika tesislerinde 8.000 m2 kapali, 12.000m2 açik alanda imalatini yapmakta oldugumuz ürünlerimizde hedef hizli seri üretim ve kalitedir. Aylik üretim kapasitemiz 300 adet muhtelif ölçülerde Mobo kabinler, 100 adet farkli ebatlarda metal konteyner,150-200 adet panel kabin, siparise göre prefabrik yapilar ve çok miktarda su deposu üretimi yapilmaktadir.