Mobo Bekleme Kabini

Mobo Güvenlik Kabini
Mart 7, 2018
Mobo Wc Fiber Kabin
Mart 8, 2018

Bekleme Kabini

Firmamızın son yıllarda özellikle de son yirmi beş yılda hızla gelişen üretim tekniklerini ve en kaliteli malzemeleri kullanarak üretmiş olduğu bekleme kabini modellerinin en büyük farklılıkları ve avantajı yeni teknoloji sayesinde maliyetlerinin eskiye göre çok daha düşük olmasıdır. Ayrıca yeni teknoloji ile üretilen malzeme yapısı sayesinde daha hafif bir yapıda olması sayesinde de taşıması daha kolay olmaktadır.

Farklı türdeki malzemeler ile müşteri talepleri doğrultusunda üretilen bekleme kabini modellerimiz polyester, cam elyafı gibi ürünler ile izolasyonlu ya da izolasyonsuz olarak üretilebilmektedir.

Bekleme Kabini Kullanım Alanları

Bekleme kabinleri çok yönlü özellikleri ile bir çok farklı yerde ve sektörde kullanılabilmektedir. Bunlar arasında otobüs durakları, sigara içme kabinleri, site girişleri, kontrol noktaları, ofis kabini, otopark kabini, büfe kabini, gişe kabini, zabıta kabinleri, satış noktaları gibi bir çok farklı mekan olabilmektedir.

Son teknolojiden faydalanarak üretmiş olduğumuz bekleme kabini modelleri kolay taşınabilir portatif bir yapıya sahiptirler. Ayrıca kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar. Panel sistem ile üretildikleri için montajı kolaydır. Bekleme kabini modelleri kullanılacakları yer, mekan, iklim koşulu ve müşteri talepleri doğrultusunda ısı yalıtımlı ya da ısı yalıtımsız olarak üretilebilmektedir. Modüler panel sistemi ile üretmiş olduğumuz bekleme kabini modelleri farklı boyutlarda üretilebilir.

Yüksek ve gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen bekleme kabini modellerimiz en iyi kalitede olup kalitesi maksimum düzeydedir. Müşteri talepleri doğrultusunda montajı yapılmış ve kullanıma hazır olarak teslim edilebilen bekleme kabini modellerimiz eğer nakliye açısından zorluk var ise demonte olarak ta gönderilebilir.

Bekleme kabini modellerimiz isteğe bağlı olarak farklı özelliklerde üretilebilir. Sahip oldukları estetik ve modern görünümleri ile konuldukları yer ve mekanlarda göze hoş gelen bir görüntü sağlarlar. Estetik yapıları günümüz modern yapıları ile uyum içerisinde olmaktadır. Kokuyu engelleme özelliği bulunan bekleme kabini modellerinin ayrıca temizliği de oldukça basit ve masrafsızdır. Uzun yıllar kullanılabilen bekleme kabini modelleri dış etkenlere karşı da oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Her geçen gün daha çok ilerleyen ve gelişen iş sektörleri ve bu sektörlerde bulunanlar için farklı yer ve mekanlarda bekleme kabini modelleri kullanmak bir gereklilik haline gelmiştir. Bekleme ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak adına tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bekleme kabini modelleri bu amaçla görevlerini en iyi şekilde yetine getirebilmektedir.

Modüler sistem ile üretilmiş olan bekleme kabini modellerimiz kullanım olarak bekleme odası, bekleme noktası, duraklar, sigar içme noktaları gibi bir çok farklı amaça hizmet etmesi için kullanılmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar tarafından kullanılan bu kabinler asında fiber kabin olarak ta adlandırılmaktadır. Tasarım ve montajında kullanılan modüler ve parçalı yapısı sayesinde çok amaçlı olarak farklı yer ve mekanlarda kolaylıkla monte edilebilmektedir.

Firma olarak bizler günümüzde sürekli olarak ilerleyen ve gelişen teknolojileri çok yakından takip etmekteyiz ve bu gelişen teknoloji ile beraber gelen yeni üretim tekniklerini, yeni nesil üretim bantlarını, yeni kalıp tekniklerini ve daha verimli malzemeleri üretmiş olduğumuz bekleme kabini ve diğer tüm ürünlerimiz üzerinde test ederek her zaman daha kaliteli ve daha dayanıklı kabinleri sizlere sunabilmek adına çaba göstermekteyiz.

Tasarım ekibimizin de bu yönde kendini geliştirebilmesi ve daha kaliteli ve daha dayanıklı bekleme kabini modelleri tasarlayabilmesi için hem şirket içi hem de şirket dışı eğitimlere büyük bir önem vermekteyiz.

Vereceğiniz kabin siparişleriniz ise üretim bandı sistemimiz sayesinde en kısa zamanda üretilip belirtmiş olduğunuz yere teslim edilmektedir.