Mobo Büfe Kabini

Mobo Bekçi Kabini
Mart 8, 2018

Büfe Kabini

Farklı ebatlarda ve modellerde ürettiğimiz büfe kabini modelleri sandviç panelden üretilmektedir. İstek ve kullanım ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı ölçülerde büfe kabini modelleri üretebilir ve siparişinizi en kısa zamanda teslim edebiliriz.

Üretmiş olduğumuz büfe kabini modellerimiz kullanıma hazır olarak teslim edilir yani zemindeki döşemeleri, penceleri, elektrik ve aydınlatma tesisatı hazır olarak teslim edilir.

Son yıllarda özellikle son yirmi yılda hızla gelişen üretim teknolojileri sayesinde modüler sistem kullanılarak üretilen büfe kabini modelleri bir çok farklı sektörde kullanılabilir. Bunlar arasında büfe, satış büfesi, terzi, hırdavat, gazete bayi, kitap satış noktası, market, bakkal, ekmek satış büfesi, nalbur, güvenlik noktası gibi yerlerde kullanıma uygun olarak üretilmektedir.

Üretmiş olduğumuz büfe kabini modellerine opsiyonel olarak bazı özellikler ekleyebilmekteyiz, istediğiniz doğrultusunda üretilecek olan büfe kabini modellerine açılır tavan, amortisörlü kapı ve güneşlik gibi özellikler eklenebilmektedir.

Modüler sistem ile üretilen büfe kabini modelleri standart kullanım ihtiyaçlarını karşılaması için çekmece, klima, açılır camlar, sürgülü camlar, raf sistemi, aspiratör, mutfak dolabı gibi özelliklere sahiptir.

Büfe Kabini Nasıl Üretilir

?
Büfe kabini modellerimizi sandviç panelden imal etmekteyiz, yani dış kısımda sac malzeme ile arasında ise ses ve ısı yalıtımı için strafor köpük malzeme bulunmaktadır. Bu noktada bu malzemelerin bir araya getirilmesi sırasında montajın iyi yapılması, vidalama işleminin sağlam yapılması büfe kabini modelinin kullanım ömrünün daha uzun olması açısından önem taşımaktadır.

Yapısı gereği hafif bir malzemeden üretilen büfe kabini modelleri bu sayede istenilen yere kolayca taşınabilir ve kullanıma hazır halde müşteriye teslim edilebilir.

Üretmiş olduğumuz büfe kabini modellerimiz farklı boyutlarda olmaktadır. İstek ve ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bulabilmeniz için 150 x 215 ebatlarından başlayıp 50 metre kareye kadar boyutlarda büfe kabini üretilmektedir. Modellerimizin içerisinde boyutlarına bağlı olarak tuvalet ve lavabo içermektedir. Pratik ve güvenli bir kullanım imkanı sunan büfe kabini modellerimiz işinizi daha verimli yapabilmenize yardımcı olacaktır.

Firmamızın üretmiş olduğu büfe kabini modelleri güvenli yapıları sayesinde sizin için en uygun kabin çözümü olacaktır. Hazır bant sistemi ile tam yoğunlukta malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kabinlerimizin duvar ve çatıları izole yapıdadır, ayrıca temizlemesi kolay ve masrafsızdır. Maksimum seviyede koku engelleme özelliğine sahiptirler, seri üretim ile üretilen büfe kabini modellerimiz aynı zamanda fiyat açısından da oldukça uygundur, bu sayede işinizi daha verimli bir şekilde yaparken ekonomik açıdan da zor durumda kalmamanızı sağlar.

Büfe kabini modelleri aslında fark etmesek bile birçok farklı yerde birçok köşe başında kullanılmaktadır. İşte bu noktada bizler de bu kabinleri güzel bir tasarım ile göze hoş gelen bir görüntü ile üretmekteyiz.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi büfe kabini modelleri şehrin bir çok farklı noktasında ve bir çok farklı sektörde kolay ve güvenli çözümler sunmaktadır. Taşınabilir olmaları, bakımlarının kolay olması gibi özellikleri ile ön plana çıkan büfe kabini modelleri sipariş vermenizden sonra seri üretim yöntemi ile en kısa zamanda hazırlanır, montajı yapılır, tesisat ve sistemleri hazır hale getirilir daha sonra da istediğiniz lokasyona teslimatı sağlanıp kurulumu yapılır ve böylece kullanıma hazır hale gelmiş bir şekilde size teslim edilir.

Her zaman daha kaliteli ve uzun ömürlü büfe kabini modelleri üretmek için tasarım ve geliştirme ekibimiz kendisini sürekli olarak geliştirmekte ve daha iyi ürünler ortaya koymak için çaba göstermektedir.