Mobo Büfe Kabini

Ucuz Mobo Kabin
Mart 7, 2018
Mobo Güvenlik Kabini
Mart 7, 2018
 

Mobo Büfe Kabini

Mobo olarak gelişmiş üretim tesislerimiz ve üretim bantlarımızda müşterilerimizden gelen istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ebatlarda ve farklı özelliklerde Mobo büfe kabini modelleri üretebilmekteyiz. Modüler sistem ile üretmiş olduğumuz Mobo büfe kabini sandviç panelden meydana gelmektedir.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ve satışa hazır olan tüm kabinlerimiz kullanıma hazır haldedir ve teslimatı ve kurulumu yapıldığı andan itibaren kullanılabilir hale gelir. Mobo büfe kabini zemin döşemeleri, penceleri, elektrik tesisatı, aydınlatma tesisatı gibi tüm özellikleri hazır bir halde teslim edilir.

Günümüzde özellikle de son yirmi yılda teknoloji büyük bir hız ile gelişmektedir. Tabi bu noktada tüm sektörlerde olduğu gibi kabin üretim sektöründe de malzeme ve üretim yöntemleri gelişen teknoloji ile beraber büyük bir hızda ilerlemektedir. Son teknolojiden faydalanılarak ürettiğimiz Mobo büfe kabini bir çok farklı sektörde kullanılabilir ve ihtiyaçlara cevap verebilir. Bu sektörler arasında büfe, gazete bayi, bakkal, market, şarküteri, ekmek satış noktası, çiçek dükkanı, dondurma dükkanı, tatlıcı gibi bir çok farklı örneği sayabiliriz.

Mobo Büfe Kabini Özellikleri

Standart olarak daha genel kullanıma uygun olarak üretmiş olduğumuz Mobo büfe kabini modellerimizin yanı sıra müşterilerimizden gelen talepler ve istekler doğrultusunda kabinlerimize birkaç farklı opsiyonel özellik daha ekleyebilme imkanımız bulunmaktadır. Bu opsiyonel özellikler arasında açılır tavan, amortisörlü kapı ve güneşlik gibi özellikler bulunmaktadır.

Üretimlerimizi modüler sistem ile yapmaktayız. Mobo büfe kabini standart kullanıcıların ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılaması için üretilmiş olan kabinlerdir. Bir çok standar özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerini saymamız gerekirse bunlar; çekmece, raf, açılır camlar, sürgülü camlar, aspiratör, mutfak dolabıdır.

Mobo Büfe Kabini Nasıl Üretilir ?

Yazımızın daha önceki kısımlarında da kısaca bahsettiğimiz üzere Mobo büfe kabini sandviç panelden üretilmektedir. Kabinin dış kısmında saç malzemele ile arasında da ısı ve ses yalıtımı sağlamak için strafor köpük bir malzeme kullanılmaktadır. Mobo büfe kabini üretiminde en kaliteli malzemelerin kullanılmasının yanı sıra bu malzemeleri bir araya getirmek montajını da düzgün ve hatasız bir şekilde yapabilmek kabinin sağlamlığı ve kullanım ömrü açısından büyük önem taşımaktadır.

Mobo büfe kabini üretildiği malzemeler sayesinde oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Hafif olmasına rağmen dış etkenlere karşı ise çok dayanıklıdır. Hafif olmasının avantajlarından birisi de kolayca bir yerden başka bir yere taşınabilmesidir.

Müşterilerimizden gelen istekler ve kabinin kullanım amaçları doğrultusunda farklı ebatlarda Mobo büfe kabini üretebilmekteyiz. 150 X 215 ölçülerinde de üretim yapabildiğimiz gibi talep gelmesi doğrultusunda elli metre kareye kadar büyüklükte Mobo büfe kabini üretimi yapabilme kapasite ve yeteneğimiz bulunmaktadır. Kabinlerimizin içerisinde büyüklüklerine bağlı olarak bazılarında tuvalet ve lavabo bulunmaktadır. Pratik ve güvenli bir kullanım imkanı sunan büfe kabini modellerimiz işinizi daha verimli yapabilmeniz adına sizlere yardımcı olacaktır.

Mobo büfe kabini mahallenizde yada yaşadığınız şehrin bir çok farklı noktasında kullanılabilen kolay ve akılcı bir çözümdür. Hafiflikleri sayesinde kolayca bir yerden başka bir yere taşınabilir olmaları, bakımlarının çok kolay ve masrafsız olması, kolayca temizlenebilir olmaları, dış etkenlere karşı dayanıklı olmaları gibi bir çok farklı özellikleri ile ön plana çıkan Mobo büfe kabini seri üretim tesislerimizde en kısa zamanda üretilerek teslimata hazır bir hale gelir ve dilediğiniz yere teslim edilir.

Firma olarak her zaman hedefimiz daha kaliteli, daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü Mobo büfe kabini üretmektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için tasarım ve üretim ekibimiz kendisini sürekli olarak geliştirmekte ve her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünleri sizlere sunabilmek adına büyük bir çaba sarf etmektedir.