Mobo Wc Fiber Kabin

Mobo Bekleme Kabini
Mart 8, 2018
Mobo Bekçi Kabini
Mart 8, 2018

Fiber Wc Kabin

Firma olarak geniş ürün yelpazemiz ve farklı ebatlarda üretebildiğimiz fiber wc kabin modellerimiz ile tuvalet kabinleri için pratik ve kullanışlı çözümler sunmaktayız. Kabinlerimiz modüler sistem ile üretilmiş olup kullanıma hazır bir halde dilediğiniz yere teslim edilmektedir.

Fiber wc kabin modellerimizin üretimi sırasında kullanılan malzemeler hafif olduğu için taşınması daha kolaydır ve bu sayede seyyar tuvalet olarak rahatlıkla kullanılabilmekte ve dilendiği zaman yeri değiştirilebilmektedir. Özelikle son yirmi yılda gelişen teknoloji ile pararel olarak gelişen modüler üretim sistemi ile adından çok fazla söz ettiren firmamız sektörde en çok tercih edilen ve ürünleri en çok talep gören firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Gelişmiş üretim bandımız ve sahip olduğumuz gelişmiş üretim teknolojilerimiz sayesinde farklı yapılarda fiber wc kabin modelleri üretebilmekteyiz. Bunlardan birincisi daha az bütçeli olan müşterilerimize hitap eden ve daha ekonomik bir fiber wc kabin çözümü olan polyester modelimizdir. Yine bir başka ekonomik fiber wc çözüm alternatifimiz de panel sistemi ile üretmiş olduğumuz kabin modelimizdir, bu modelimizde duvarlar panel sistemi ile meydana getirilmekte, alt ve üst paneller arasına pollürerant malzeme konulmaktadır.

Daha farklı bir üretim şekli ile üretilen konteyner modelimiz ise uzun ömürlü yapılar arasında yer almaktadır. Bu türdeki fiber wc kabin modeli sahip olduğu demonte yapısı ile bir mekandan başka bi mekana kolayca sökülerek taşınabilir ve yeni mekana da kolayca kurulup kullanıma hazır hale getirilebilir.

Üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz fiber wc kabin modellerimiz tekli ve çoklu üniteler halinde üretilebilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak istenildiği taktirde özel ölçülerde de üretilebilen fiber wc kabin modellerimiz en kısa zamanda hazırlanır ve teslimatı gerçekleştirilir. Ürünlerimize pisuar, klozet, yer taşı, bay, bayan, engelli wc gibi özellikleri sipariş öncesi müşterilerimize sorarak ekleyebilmekteyiz. Tamamen kullanıma hazır halde teslimatını gerçekleştirdiğimiz fiber wc kabin modellerimizin ayrıca tesisatları ve ana su şebekesine bağlantı elemanları da hazır bir şekilde teslim edilmektedir.

Tuvalet kabinlerini dilerseniz kurulumu yapılmış bir halde dilerseniz de demonte bir halde teslim edebilme imkanımız bulunmaktadır. Bu noktada teslimatın nasıl yapılması gerektiğine müşterilerimiz karar vermektedirler. Üretmiş olduğumuz fiber wc kabin modellerimiz yüksek kalitede ürünlerdir, bütün malzemeleri yüksek kalitede olup koku yapmayı engelliyici özellikleri de bulunmaktadır.

Üretmiş olduğumuz fiber wc kabin modellerimiz bir çok farkı mekanda güven içerisinde kullanılabilmektedir. Bunlar arasında başta inşaat alanları, yol yapım inşaatları, şantiyeler, çok amaçlı mekanlar, spor tesistleri, halı sahalar, yol üzerindeki dinlenme tesisleri, panayırlar, mitingler, açık alan organizasyonları, park alanları, fabrikalar yer almaktadır.

Engelli vatandaşlarımız için özel olarak tasarlanmış fiber wc kabin modellerimiz de bulunmaktadır. Tekerlekli sandalye kullanan engelliler için tuvalet kabin bölgesi genellikle ana kabin banklarından ayrı olarak tasarlanmaktadır. Engelli fiber wc kabin sistemleri kolay kullanımı sağlayacak bir şekilde tasarlanmış ve buna uygun olarak üretilmiştir. Rahat bir kullanım için yerden yüksekliği yaklaşık elli santimetre olmalıdır. Ayrıca engelli vatandaşlarımız için tasarlanmış olan kabinin kapı açıklığı da beli bir ölçüde olmalı ve bu ölçü seksen beş santimetreden az olmamalıdır.

Kabinin kapısı kullanım rahatlığı için dışarıya doğru açılmalı veya sürgülü kapı sistemi kullanılmalıdır. Kapı içi boşlukta belli bir standartın altında olmamalıdır. Fiber wc kabin içerisindeki haraket alanının genişliği de en az bir metre yirmi santim olmalıdır.