Mobo Bekçi Kabini

Mobo Wc Fiber Kabin
Mart 8, 2018
Mobo Büfe Kabini
Mart 8, 2018

Mobo Bekçi Kabini

Mobo Bekçi kabini birçok farklı yerde kullanılmaktadır, kontrol noktaları, site güvenlikleri, polis merkezleri, otoparklar, alışveriş merkezleri, resmi binaların girişleri, restoranlar, firma yada fabrika girişleri, okul girişleri gibi yerleri bunlara örnek olarak verebiliriz. Bekçi kabinleri bu tip yerlerde amaca uygun olarak çalışan personelin görevini sağlıklı bir şekilde yapmasını sağlamaktadır. Farklı boyutlarda üretilebilen mobo bekçi kabini isteğe bağlı olarak farklı tasarımlarda da üretilebilr.

Hem yurtiçi hemde yurt dışında yukarıda saydığımız gibi bir çok farklı alanda kullanılan mobo bekçi kabini modelleri son yıllarda gelişen üretim ve malzeme teknolojileri ile üretilmektedir. Bekçi kabini hafif ve dayanıklı bir çelik teknolojisinden faydalanılarak üretilmektedir.

Mobo Bekçi kabini modelleri müşterilerden gelen talepler doğrultusunda farklı renk ve ebatlarda üretilebilmektedir. Bu sayede kabinlerin kullanılacağı yer ve amaçlara en uygun çözümler sunulmaktadır. Kabini kullanacak kişi sayısı ve kullanılacağı yerin tam olarak belirlenmesi bu aşamada önem taşımaktadır. Tasarımsal açıdan göze hoş gelen aynı zamanda da dayanıklı ve güvenlik açısından da yeterli olması ile tercih edilen mobo bekçi kabini modellerimiz toz, çamur, kar, yağmur gibi dış etkenlere karşı da oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Mobo Bekçi Kabini Avantajları Nelerdir?

• Mobo Bekçi kabini modelleri üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde oldukça hafif bir yapıya sahiptir bu sayede bir yerden başka bir yere nakliyesi daha kolay olmaktadır ve kolay taşınabilirler.

• Dış etkenlere yani toz, çamur, kar, yağmur gibi durumlara karşı dayanıklı olan mobo bekçi kabini modelleri dayanıklı olmalarının yanı sıra üretimlerinde kullanılan malzemeler sayesinde fazla kir tutmayan bir yapıya sahiptirler, ayrıca temizlenmeleri de oldukça kolay olmaktadır.

• Üretimlerinde kullanılan malzemeler geri dönüşüme uygundur, bu sayede farklı yerlerde farklı yıpranma süreleri ile kullanım ömrünü tamamlamış olan mobo bekçi kabini modelleri tekrar geri dönüşüme kazandırılarak kullanılabilir bu sayede çevre dostu döngüye girerek fayda sağlamaktadır.

• Dış etkenlere karşı dayanıklı olan mobo bekçi kabini modelleri içerisinde görev yapan görevlilerin soğuk ve sıcak havadan daha az etkilenmeleri açısından bir ısı yalıtımı yapılarak üretilmektedir.

• Özellikle son yirmi yılda gelişen teknoloji ile beraber mobo bekçi kabini modelleri üretim yöntemleri de günden güne gelişmektedir ve her geçen gün daha hızlı ve daha az maliyetli bir şekilde üretilebilmektedir.

• Kullanılacak yere ve kullanım ihtiyaçlarına göre üretilen mobo bekçi kabini modellerinin montajları da oldukça kolaydır. Diğer malzemelerden üretilmiş olan kabinler gibi zor ve maliyetli bir montaj süresi yoktur.

• Son yıllardaki kentsel tasarım diline yeni bir anlayış ve bakış açısı getiren aynı zamanda çağımıza uygun olan ihtiyaç ve gereksinimleri de karşılayabilen bekçi kabini modelleri bir şehir mobilyası olarak kullanılır hale gelmiştir. Çelik karkaslı ve sandviç panel sistemleri ile üretilen kabinler modüler yapıları sayesinde kolayca taşınabilir ve kolayca temizlenebilirler. Ayrıca sahip oldukları hafiflik avantajları sayesinde kolay bir şekilde taşınabilirler.

Ürünlerimiz sizlerden gelen farklı ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda üretilmektedir ayrıca uzman satış ekibimiz sizin için en uygun mobo bekçi kabini modelini seçmeniz için size yardımcı olacaktır. Vermiş olduğunuz siparişleriniz en kısa zamanda üretilmekte ve belirtmiş olduğunuz yere taşınıp kullanıma hazır hale getirilmektedir. Satış sonrası vermiş olduğumuz destek ile de ön plana çıkan firmamız, mobo bekçi kabinimodelleri ve diğer kabin modellerimiz sürekli olarak geliştirmek ve daha iyi ürünler ortaya çıkarmak için sürekli olarak bir geliştirme çalışması içerisinde yer almaktadır.