Ucuz Mobo Kabin

Boat Show Eurasia 27 Eylül- 2 Ekim 2016
Kasım 24, 2016
Mobo Büfe Kabini
Mart 7, 2018
 

Ucuz Mobo Kabin

Günümüzde özellikle son yıllarda hızla gelişen teknoloji ile beraber iş sektörleri de bu hızda gelişmektedir. Bu sektörler içinde farklı farklı talepler doğrultusunda barınma ve diğer hizmetler için kabinler bir ihtiyaç haline gelmiştir. İşte bu noktada ucuz mobo kabin modelleri modüler yapıları ile bu ihtiyaç ve taleplerin karşılanıp verilen hizmetlerin en iyi şekilde yerine getirilmesine yardımcı olmaktadır.

Ucuz mobo kabin modelleri farklı sektörlerdeki farklı talep ve kapalı alan ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilecek olan ucuz mobo kabin modelleri modüler sistem ile üretilen modern kulübelerdir.

Ucuz mobo kabin ürünleri bir birinden farklı birçok sektörde yada mekanda kullanılmaktadır. Bunlara örnek vermemiz gerekir ise; telefon kulübeleri, parklar, her türlü gişe kabinleri, site güvenlikleri, soysal tesisler, halı sahalar, alışveriş merkezleri, otoparklar, havaalanları, taksi durakları, büfeler, gazete satış noktaları, otobüs durakları, fabrika güvenlikleri, emniyet kabinleri, kontrol noktaları, otoyollar gibi yerleri sayabiliriz

Fiber yapı ailesinin bir ürünü olan ucuz mobo kabin modelleri bu türdeki ürünlerin en dayanıklı ve en modern türlerinden birisidir. Modüler sistem ile üretilmiş olan ucuz mobo kabin modellerinin üretimlerinde cam elyafı ve çift cidarlı ve poliüretan malzeme kullanılmakta ve bu sayede izolasyon sağlanmaktadır.

Modüler sistem ile üretilmiş olan bu fiber kabinler daha önce de dediğimiz gibi bir çok farklı amaç için kullanılabilen çözümlerdir. Kullanıldıkları alanlara göre kullanıcılar tarafından farklı isimler ile bilinen ucuz mobo kabin modelleri güvenlik kabini, bekçi kulübesi, otopark kabini gibi farklı isimler ile karşınıza çıkabilmektedir.

Ucuz Mobo Kabin Modellerinin Özellikleri

Tasarım özel olarak modüler bir şekilde yapıldığı için montajı sırasında kolaylık sağlanmış olur ayrıca yine kolay sökülebilen yapısı sayesinde ucuz mobo kabin modelleri bir yerden başka bir yere kolayca sökülüp taşınabilir.

Ayrıca müşterilerimizden gelen talepler yada kabinin kullanılacağı mekana uygun olması açısından ürünlerimize bazı opsiyonel özellikler ekleyebilmekteyiz. Bu özel istekler doğrultusunda ucuz mobo kabin modellerimize ekleyebileceğimiz opsiyonlarımıza örnek olarak; güneşlik, yağmurluk, vitrin, raflar, jaluzi, aspiratör, satış masası ve kepeng gibi özellikleri verebiliriz.

Modern üretim yöntemleri ile üretilen kabinler yüksek kalitededir. Ayrıca isteğe bağlı olarak modellerimiz soğuk ve sıcağa karşı izolasyonlu olarak üretilebilmektedir. Dış etkenlere karşı son derece dayanıklı olan ucuz mobo kabin modelleri aynı zamanda su geçirmeme, güneş ışınlarından etkilenmeme ve paslanmama gibi özelliklere de sahiptir.

Son yıllarda hızla gelişen üretim yöntemleri ile sürekli olarak daha iyi ve daha kaliteli kabin modellerini sizelere sunmayı amaç edinmiş olan firmamız bu amaç doğrultusunda sürekli olarak kendini ve ekibini geliştirmekte ve gereken yatırımları yapmaktadır.

Ucuz mobo kabin modellerimizin dış yüzeyleri parlak beyaz renktedir ve güneş ışınlarını yansıtarak sıcaktan koruma sağlar

• İç yüzeylerinde ise cam elyafı bulunmaktadır.

• Dış etkenlere ve dışarıdan gelecek olan darbelere dayanıklıdır. Farklı mekanlarda ve yerlerde kullanımlarına göre bu dayanıklılıkları değişebilir ve ona göre üretilirler.

• Panellerin aralarında antibakteriyel silikon ile su, ses ve toza karşı bir izolasyon sağlanmıştır.

• Ucuz mobo kabin modelleri müşteri isteklerine göre değişmekle birlikte genel olarak iki adet sabit ve bir adet hareketli cama sahiptir.

• Üretmiş olduğumuz ucuz mobo kabin modellerimizin kullanıldıkları zemine sabitlenmesi için bir düzenekleri bulunmaktadır.

• Kabinlerimiz kolayca yıkanabilirler, üzerlerinde kolayca kir tutmaz ve çürüme yapmaz.

• Ucuz mobo kabin modellerimiz hafif olmaları sayesinde kolayca bir yerden başka bir yere taşınabilirler.